Program

Pátek 7.11.

17:30-19:30 Seminář s EGLAL - Balet orient na skladbu Yearning - Přihlášky 

7.11. 19-?  Přednášky, setkání a sdílení zkušenností - Studio PURE, Často se potkáváme na různých událostech, ale většinou není čas si pořádně popovídat a přitom máme tolik společného a můžeme sdílet tolik zkušenností! Příjemný večer, během kterého můžete sdílet své zkušennosti s ostatními, popovídat s těmi, které jste dlouho neviděly…

Součástí večera je arabské občerstvení a přednáška Khalidy na téma: “Obraz orientální tanečnice" - o společenském postavení tanečnic dříve a dnes. Jak byla role tanečnice vnímána v historii, ve "Zlaté době" orientálního tance a prvních tanečnic a od 80.let do dneška? Jak se pohled na tanečnice mění nejen v čase, ale i v různých kulturách a na různých kontinentech? Jak vypadá život "nehvězdných" tanečnic v Egyptě? A jaké jsou vaše osobní zážitky a zkušenosti?

a Tiny Ahmed: Základy arabštiny a současný život v Egyptě.

Vstupné 150,- zahrnuje přednášku a občestvení

Sobota 8.11.

- taneční semináře megancy a otočky se SAIDEM ve Studiu PURE - Štěpánská 45, Praha 1 (Přihlášky na www.kamilah.eu)

- 13 - 15:30 taneční SOUTĚŽ  v Divadle U Hasičů: solo Raks Sharki, Solo Drum solo na živou hudbu, solo fusion, skupina folklór, skupina fusion Vítězové vystoupí na ORIENT CONNECTION show 8.9. od 20 h !!!

- 16-19 CHARITATIVNÍ OPEN STAGE v Divadle U Hasičů, která je letos věnována naší úžasné tanečnici SHEREEN www.shereen.eu, která kvůli špatnému zásahu lékaře při běžné operaci menisku málem přišla o nohu a nervy v ní. Momentálně prochází dlouhodobou rehabilitací. Výtěžek bude věnován na její léčbu a rahabilitaci nohy, abychom ji opět vídali na českých i zahraničních pódiích.

- Po celý den probíhá v Divadle BAZAAR s orientálním zbožím, kostýmy, tréninkovým oblečením, CD, DVD, doplńky. Pokud máte zájem se zúčastnit jako prodejce bazaaru, kontaktujte nás na eglal@eglal.cz .

20h GALA SHOW ORIENT CONNECTION

zahraniční hosté: NESMA, SAID, DANIELO MENDES, hosté z celé ČR: Eglal, Belly Balet, Belly Habibi, Dimitra, výherci soutěže, Layan, Latifah, Manuela, Martina Viewegová, Soňa Machová, Shareefa, Sheyla, Skupina Sahar, skupina Orient dream, Šárka Martináková, a mnoho dalších!

Celý sobotní program probíhá v Divadle U Hasičů Římská 45 - Praha 2

Předprodej vstupenek online http://www.divadlouhasicu.net/vstupenky

Neděle 9.11. Semináře s NESMOU a Danielem ve Studiu PURE - Štěpánská 45, Praha 1

 

Přihlášky na semináře s Nesmou.